» » Gora Sobolinaya – nejkrásnější lyžařské středisko v oblasti Bajkal

Gora Sobolinaya – nejkrásnější lyžařské středisko v oblasti Bajkal

posted in: Rusko | 0

 

Gora Sobolinaya – je jedním z nejlepších lyžařských středisek na východní Sibiři. Nachází se v Bajkalsku, v malebné krajině jihovýchodního pobřeží jezera Baikal. Dnes je Gora Sobolinaya multifunkční platformou orientovanou na rozvoj celoroční rekreace.

 

Gora Sobolinaya nabízí horské lyžování v snowboardových tratích, lyžařské vleky, kompetentní instruktory, pronájem lyžařského a snowboardového vybavení, vysokohorský dobrodružný lanový park «Wooki-park», řetězec kaváren a restaurací, stejně jako wellness centrum.

 

 

Sobolinaya se skládá z 15 tras formou sskiingu včetně 5 certifikovaných tras pro sportovní akce. Celková délka tras je více než 17 km. Lyžařské středisko nabízí 8 lyžařských vleků, včetně třísedačkových lanovky pro cestující.

 

Gora Sobolinaya disponuje výcvikovými svahy, trubkovými dráhami, extrémními trasami. Zde je zásadní důvod pro pořádání regionálních, všech ruských a mezinárodních soutěží na horském lyžování a jízdě na kole včetně „Asijského poháru“. V létě se v letovisku Baikal nachází hromadné zábavní akce.

K dispozici je vyhlídková plošina a kavárna vybavená v nadmořské výšce 900 metrů s úžasným výhledem na krajinu s panoramatickým okem z ptačí perspektivy. Coffeeshop je vhodný pro různé firemní akce, semináře a firemní školení.

Leave a Reply