» » Petrohrad – jediná vstupenka do všech hlavních muzeí města

Petrohrad – jediná vstupenka do všech hlavních muzeí města

posted in: Ostatní | 0

Od 1. srpna je možné v Petrohradě zakoupit jediný vstupenkový lístek, který platí do všech hlavních muzeí města a na všechny hlavní památky Petrohradu a blízkého okolí. Návštěvní karta VisitSPb, která je pro turisty nově připravena, je platná 72 hodin a umožňuje návštěvníkům zdarma vidět 10 vybraných památek a žádaných turistických tras v Petrohradě a jeho předměstí.

Jak je uvedeno v průvodci Pomogator Travel, je možné s kartou navštívit například ruské muzeum – palác Mikhailovsky a Benois Wing, hlavní výstavu ve Fabergé muzeu, ledoborec Krasin a planetárium No.1. Dále poskytuje oprávnění navštívit slavné divadlo Petrohradu, i když zatím pouze v rozsahu představení klasického baletu. Kromě tohoto sortimentu zahrnuje bezplatné prohlídky v okolí St. Petersburgu – turistickou trasu červeným dvoupatrovým autobusem a výlet lodí s přístupem do Finského zálivu „Zapomenutý Island“. Navíc obsahuje prohlídky předměstí, včetně návštěvy „Fontány Petrodvorec“ a „Tsarskoye Selo“, a prohlídku hradu Vyborg.

Karta obsahuje také bonusové programy a slevy v hotelech v Petrohradě, speciální nabídky restaurací – včetně „Velké kuchyně“ a „Tržiště“, stejně jako v řadě dalších obchodů a obchodních pasážích. Slevy jsou poskytovány také v zábavních parcích, jako je např. MazaPark, a originálních muzejních projektech – např. Muzeum cínového vojáčka a některé další.

Turisté si mohou mapu vstupů a slev zakoupit na místě ve značkových prodejnách a v informačním pavilonu „City Tourist Information“ výboru úřadu pro rozvoj cestovního ruchu v Petrohradě, jakož i prostřednictvím internetu. Elektronická verze karty funguje stejně jako ta papírová.

Stránka Pomogator.Travel umožňuje turistům jednak kartu zakoupit, hlavně pak ale vybrat a naplánovat nejvýhodnější trasy a přímo na míru i atrakce, které návštěvníka konkrétně zajímají. Umožňuje také telefonický kontakt či konzultaci po chatu, takže za 15-20 minut je možné mít naplánovanou turistickou trasu po Petrohradě přímo na míru, pak již stačí jen kartu zakoupit, vytisknout nebo stáhnout a vyrazit do víru velkoměsta a jeho pamětihodností. K dispozici je také verze pro Smartphony, a to v podobě aplikace, kterou je možné stáhnout na GooglePlay nebo v AppleStore.

 

Leave a Reply