» » » Výstava MITT-2017 V Moskvě zahájena

Výstava MITT-2017 V Moskvě zahájena

posted in: Akce, Rusko, Veletrhy a výstavy | 0

Dnes byla na „Expocentre“ zahájena 24. mezinárodní výstava cestovního ruchu „MITT-2017“, která potrvá do 16. března. Je pozoruhodné, že letošní akce je určena výhradně B2B formátu, a počet účastníků ve srovnání s rokem 2016 výrazně vzrostl. Podle organizátorů výstavu představuje asi 2000 účastníků z 185 zemí a regionů. Z nich přibližně 200 je zapojených do „MITT“.

Na zahajovacím ceremoniálu «MITT» letos se zúčastnil první místopředseda Dumy Výboru pro kulturu Elena Drapeko, náměstek ministra kultury Ruské federace Alla Manilow, předseda Odborné rady pro cestovní ruch v rámci výboru Rady federace pro sociální politiku, Igor Fomin, prezident ruského svazu cestovního ruchu (PCT), Sergei patentky, PCT viceprezident Yuri Barykin a další.

Jak uvedla ve svém projevu Elena Drapeko, ruská vláda v současné době věnuje zvláštní pozornost odvětví cestovního ruchu. „Nyní můžeme tvrdit, že Rusko je jednou z nejbezpečnějších zemí světa. Přijetí Programu rozvoje cestovního ruchu v Ruské federaci vedlo k nepopiratelnému úspěchu,“ říká paní Drapeko.

Program na 15. března:

  • „Hotel Business v Rusku 2017: nové trendy, technologie a znalosti“
  • „Rozvoj území a regionů v Rusku: Strategie, praxe a propagace“
  • Světový pohár FIFA 2018 – přípravy a konání, Konzultace pro zástupce cestovního ruchu

 

zdroj: www.tourprom.ru

Leave a Reply